Oferowane przez nas maszyny spełniają wymogi prawa BHP i UDT. Zbiorniki polskiego producenta dostępne są w pięciu możliwych pojemnościach: 25l, 40l, 100l, 200l, 500l i zostały uzbrojone w oryginalne części firmy CLEMCO lub TestAn. Podzespoły CLEMCO to RMS-2000, zawór ścierniwa FSV, dźwignia RLX-III. Podzespoły TestAn to RMC-2000, zawór PTC MICRO, dźwignia CLX. Wszystkie nasze urządzenia są dostępne zarówno bez dodatkowych akcesoriów (węża, złączy, dyszy), jak i w kompletnych zestawach (węże 20 metrów, złączki, dysza).
Agencja Anticorr Gdańsk zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu przeznaczonego do prac budowlanych, antykorozyjnych i badawczych. W tej zakładce znajdą Państwo wysokiej jakości mobilne piaskarki strumieniowe, inaczej zwane oczyszczarkami pneumatycznymi. Ich zadaniem jest czyszczenie powierzchni przez ścierniwo wyrzucane przez dyszę przez strumień sprężonego powietrza z odpowiednio dobranym ścierniwem takim jak: śrut staliwny, mikrokulki szklane, granulat szklany, piasek w osłonie mgły wodnej, elektrokorund, szlaka pomiedziowa, garnet.

Podstawową funkcją oczyszczarki, zgodnie z jej nazwą, jest czyszczenie powierzchni poprzez usunięcie powłok malarskich, rdzy i wszelkich innych zabrudzeń przy pomocy strumienia pod ciśnieniem. Piaskarka pełni także rolę ujednolicenia i przygotowania powierzchni pod malowanie, metalizację czy laminowanie. Najlepiej sprawdza się do prac z powierzchniami metalowymi, ale jest używana także do regeneracji mebli czy szkła.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6