W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne urządzenia wykorzystujące nowoczesne technologie do prac antykorozyjnych oraz budowlanych. Na ofertę składają się pistolety gazowe wraz z częściami zamiennymi i przydatnymi w codziennej pracy akcesoriami, dzięki którym wykonywana praca jest nie tylko efektywna, ale również nadzwyczaj skuteczna. W prezentowanej kategorii dostępne są sprzęty przeznaczone do metalizacji gazowej, czyli płomieniowej.
Na czym polega metalizacja?
Jest to jeden z procesów antykorozyjnych, który cieszy się ogromną popularnością w przypadku elementów stalowych. Po wykonaniu wspomnianych działań stal ma zwiększoną odporność na działanie wilgoci, a także uszkodzenia mechaniczne. Wspomnianą metodę zapobiegającą korozji chętnie wykorzystuje się w zabezpieczeniu różnorodnych konstrukcji na budowach. Zabieg z wykorzystaniem dostępnych w asortymencie sklepu internetowego sprzętów ma na celu stworzenie skutecznej powłoki, która maksymalnie zwiększy jego żywotność.
Akcesoria do metalizacji płomieniowej
W asortymencie sklepu online dostępny jest pistolet gazowy, który wykorzystywany jest do nakładania powłok wykonanych m.in. z miedzi, niklu, stali węglowej i nierdzewnej, a nawet cynku. Wybrany materiał jest wprowadzany do pistoletu w postaci drutu o odpowiednio określonej średnicy. Następnie dochodzi do jego stopienia na skutek kontaktu z wysoką temperaturą. Sprężone powietrze rozprowadza roztopiony materiał na powierzchnię obiektu doprowadzając do jej zabezpieczenia. Wydajny pistolet wyposażony jest w silnik pneumatyczny.
Trwałe i solidne urządzenia
W przypadku awarii sprzętu sklep internetowy oferuje regenerację zużytych części, co pozwoli nam sprawnie wrócić do pracy. W zakładzie pracy, oprócz pistoletu gazowego nie może zabraknąć przepływomierza, który przeznaczony jest do montażu ściennego. Sprzęt wykorzystywany jest do natryskiwania płomiennego, ponieważ umożliwia ekonomiczną eksploatację materiałów i ergonomiczną pracę.
Sprawdź, jakie urządzenia do metalizacji gazowej znajdziesz w naszym sklepie!

Pistolety gazowe (5)

Akcesoria (1)

Części zamienne (6)