Piaskarki/oczyszczarki – profesjonalny sprzęt do skutecznego piaskowania i oczyszczania

Jeśli szukasz sprzętu do piaskowania, w kategorii piaskarki/oczyszczarki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego oczyszczania powierzchni. Oferujemy piaskarki o różnych parametrach i przeznaczeniu, które idealnie sprawdzą się w szerokim zakresie zastosowań – od piaskowania metalu po usuwanie rdzy, farby czy innych zanieczyszczeń.

Nasze piaskarki to nie tylko solidne i trwałe urządzenia, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zwiększą efektywność twojej pracy. W tej kategorii znajdziesz zarówno piaskarki kabinowe, które zapewniają kontrolowane środowisko pracy oraz minimalizują pył i zanieczyszczenia, jak i piaskarki mobilne, które sprawdzą się w różnych warunkach roboczych.

Oferowane przez nas maszyny spełniają wymogi prawa BHP i UDT. Zbiorniki polskiego producenta dostępne są w pięciu możliwych pojemnościach: 25l, 40l, 100l, 200l, 500l i zostały uzbrojone w oryginalne części firmy CLEMCO lub TestAn. Podzespoły CLEMCO to RMS-2000, zawór ścierniwa FSV, dźwignia RLX-III. Podzespoły TestAn to RMC-2000, zawór PTC MICRO, dźwignia CLX. Wszystkie nasze urządzenia są dostępne zarówno bez dodatkowych akcesoriów (węża, złączy, dyszy), jak i w kompletnych zestawach (węże 20 metrów, złączki, dysza).

Wybierz odpowiednią piaskarkę do swoich potrzeb

Oferujemy zarówno piaskarki o dużej mocy do intensywnych zadań przemysłowych, jak i mniejsze modele do użytku warsztatowego. Bez względu na to, czy potrzebujesz piaskarki do piaskowania metalu, czy oczyszczania powierzchni przed malowaniem, mamy sprzęt, który sprosta Twoim wymaganiom.

Akcesoria do piaskarek – uzupełnij swój sprzęt o niezbędne dodatki

W naszej ofercie znajdziesz także różnorodne akcesoria do piaskarek, takie jak dysze piaskarskie, węże do ścierniw, filtry, czy hełmy do piaskowania. Te dodatki są kluczowe, aby maksymalnie wykorzystać możliwości swojej piaskarki i zapewnić sobie komfort oraz bezpieczeństwo podczas pracy.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6