Nasza firma dostarcza także profesjonalne urządzenia i akcesoria do malowania. W tym dziale znajdują się niezbędne sprzęty malarskie, których nie może zabraknąć w warsztacie specjalisty, a wśród nich:

pistolety,
dysze,
węże,
krętliki,
złączki,
pompy,
agregaty,
zestawy naprawcze,
filtry do pomp i pistoletów.

Dzięki bogatej ofercie naszego asortymentu malarskiego mają Państwo możliwość dobrania odpowiednich elementów i urządzeń, które spełnią wszystkie oczekiwania. Oferujemy mobilne pompy natryskowe, dzięki którym wygodnie odnowią Państwo kolor ścian, elewacji czy mebli. Nas osprzęt i urządzenia zostały przystosowane do natryskiwania lakierów, akryli, podkładów, emalii, bejc oraz emulsji w warunkach domowych, ale także do zawodowego, profesjonalnego użytku.
Dodatkowe akcesoria takie jak zestawy naprawcze czy węże, dysze i złączki umożliwiają dostosowanie pomp i pistoletów do własnych potrzeb oraz samodzielną wymianę czy naprawę zużytych elementów sprzętu bez konieczności wizyty u specjalisty. Oferujemy także profesjonalną odzież ochronną i roboczą oraz akcesoria bhp, które zabezpieczą użytkowników przed ewentualnymi zabrudzeniami i szkodliwymi dla zdrowia substancjami.

Malowanie rur wewnątrz (1)

Pistolety puszkowe (3)

Pistolety hydrodynamiczne (3)

Pompy malarskie (1)

Węże do malowania (8)

Filtry / złączki / krętliki (14)

Dysze / rewersy (20)

Zestawy naprawcze do pistoletów malarskich (5)

Zestawy naprawcze do pomp malarskich (40)

Kabiny do malowania "MINI" (6)