Agencja Anticorr Gdańsk dostarcza profesjonalne rozwiązania do prac badawczych i antykorozyjnych. Oferujemy specjalistyczne urządzenia kontrolno-pomiarowe, które umożliwiają zbadanie dowolnych właściwości danej powłoki oraz pozwolą na dobranie odpowiednich warunków klimatycznych do planowanych prac. Dzięki naszemu sprzętowi możliwe jest zmierzenie takich właściwości powierzchni i materiału jak:
grubość, chropowatość, przyczepność, lepkość, połysk, współczynnik pH, temperatura, twardość, barwa i kolor.
Szeroki wybór urządzeń kontrolno-pomiarowych, które cechuje intuicyjność i szybkość wyniku, spełniają wszystkie wymagane normy oraz standardy polskie i międzynarodowe. Na naszej stronie internetowej dostępne są także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do ich użytkowania jak wzorce kalibracyjne, chropowatości, sondy, próbki, grzebienie oraz zestawy i taśmy do badania poziomu zapylenia.
Większość naszych urządzeń cechuje poręczność i niewielkie gabaryty, dzięki czemu mogą służyć na co dzień jako niezbędnik, mieszczący się w kieszeni każdego specjalisty. Dostępne są również większe maszyny, których przeznaczenie wymaga odpowiedniej pojemności jak w przypadku kabiny świetlnej, dzięki której możliwa jest wizualna ocena i kontrola koloru w przystosowanych do tego warunkach.
W naszym bogatym asortymencie dostępne są także specjalistyczne aparaty samodzielnie analizujące warunki klimatyczne takie jak temperatura powietrza, podłoża, punkt rosy oraz poziom wilgotności, a następnie wskazujące optymalne warunki do rozpoczęcia prac budowlanych lub malarskich.

Aplikatory (2)

Grubość lakieru/powłoki (22)

Pomiar grubości metalu (2)

Pomiar grubości plastiku (2)

Adhezja / Przyczepność (17)

Czystość/Zasolenie (11)

Szczelność powłok (4)

Chropowatość/Profil powierzchni (7)

Gęstość (1)

Pomiar grubości powłok (14)

Grubość powłok mokrych (5)

Grubość powłok proszkowych (4)

Grubość materiału (4)

Kolorymetry (1)

Pomiar grubości folii (1)

Komory solne (7)

Komory starzeniowe (4)

Komory klimatyczne (1)

Komory wilgotnościowe (2)

Kabiny świetlne (3)

Lepkość (21)

Lupy, latarki, lusterka (3)

Mikroskopy (1)

Testy odporności powłok (8)

Profilowanie pieca (6)

Połyskomierze (13)

PHmetry, konduktometry (2)

Spektrofotometry (1)

Stopień roztarcia (1)

Termometry, Pirometry (4)

Twardość (12)

Warunki klimatyczne / termohigrometry (9)

Wzorce kalibracyjne (2)

QUALICOAT (27)