Od lat prowadzimy laboratorium, w którym przeprowadzamy specjalistyczne analizy oraz badania, jednak to nie koniec naszych usług. Prowadzimy również sklep internetowy, w którym znaleźć można różnego rodzaju przydatne narzędzia, akcesoria i artykuły. Wśród oferowanych produktów znajdują się lupy, latarki i lusterka. Jakie znajdują zastosowanie?

Lusterka inspekcyjne – czym są i do czego służą?

Asortyment prowadzonego przez nas sklepu internetowego jest bardzo bogaty. Znaleźć w nim można między innymi lupy, latarki czy lusterka teleskopowe. W przypadku tych ostatnich są to specjalistyczne narzędzia, których głównym przeznaczeniem jest doglądanie miejsc trudno dostępnych. Lusterka teleskopowe cechują się małymi gabarytami i nieskomplikowaną budową, bowiem zamocowane są na teleskopowych ramionach i osadzone są na ruchowym przegubie. W zależności od oferowanych modeli, mogą one być dodatkowo wyposażone w podświetlenie lub latarkę, dzięki czemu zwiększa się komfort użytkowania, a także pracy w warunkach złego lub braku oświetlenia. Ogromną zaletą lusterek teleskopowych jest rozsuwana rączka, która staje się o wiele dłuższa, co pozwala na dotarcie do oddalonych zakamarków.

Akcesoria, jakimi są lusterka teleskopowe z latarką lub bez znajdują ogromne zastosowanie w firmach, które działają w branży mechanicznej, przemysłowej, samochodowej. Lusterko sprawdzi się podczas przeglądów układów samochodowych, które jak wiadomo bywają uwikłane i dość trudne do zbadania.

Pod lupą

Druga kategoria dostępnych w naszej ofercie produktów to lupy inspektorskie. Mimo iż nazwa brzmi nieco zawile, jest to specjalistyczne urządzenie, które przydaje się podczas przeprowadzania różnego rodzaju badań i analiz, między innymi podczas sprawdzania wzorców chropowatości czy przyczepności. Ponadto lupa inspektorska z latarką sprawdza się podczas oceny wizualnej powierzchni, kiedy to można wychwycić każdą nierówność lub nieprawidłowość. Oferowane przez nas lupy wykonane są z wysokiej jakości tworzyw z rączkami, wyposażonymi w gumowe wkładki, które zapewniają wysoki komfort pracy, bowiem ręka się nie przesuwa samoistnie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Lupa inspektorska podświetlana

89,00  netto

109,47  brutto

Nr kat.: AN 900 402

Lusterko teleskopowe 30mm

15,20  netto

18,70  brutto

Nr kat.: AN 121 251

Lusterko teleskopowe 50mm

50,00  netto

61,50  brutto

Nr kat.: AN 121 250