Nasza firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych maszyn do obróbki i czyszczenia. Oferowane przez nas piaskarki kabinowe dostępne są w dwóch modelach:

ciśnieniowej,
inżektorowej.

Są to maszyny przystosowane do długotrwałej pracy w ciężkich warunkach, dlatego jako ich producent możemy zagwarantować wysoką trwałość i jakość wykonania.
Oferowany przez nas szeroki wybór maszyn inżektorowych i ciśnieniowych do różnorodnych zastosowań produkcyjnych, zarówno w warsztatach jak i zakładach produkcyjnych wynika z dostosowania do indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie piaskarki kabinowe cechuje zamknięty obieg ścierniwa, które razem z pyłem zostaje odessane przez odciąg. Dodatkowe zabezpieczenie przed wydostawaniem się pyłu stanowią specjalistyczne szczotki uszczelkowe. Wysokość ciśnienia oraz przepływ powietrza zależą od wielkości samego urządzenia i jego przeznaczenia.
Wszystkie modele naszych maszyn, niezależnie od ich wielkości i specyfiki, wymagają użycia specjalistycznej odzieży ochronnej, w skład której wchodzą: kombinezon, hełm, fartuch oraz rękawice – także dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Piaskarki ciśnieniowe (1)

Piaskarki inżektorowe (2)

Akcesoria do piaskarek kabinowych (3)