Realizacje

Ścianki malarskie

Ścianki malarskie 1

Ściany lakiernicze i kabiny malarskie serii MINI i SLA wstawia się do gotowych pomieszczeń dedykowanych lub zaadoptowanych na potrzeby lakierni. Kabiny i ściany malarskie projektowane są według indywidualnych potrzeb klienta. Kompleksowe ściany malarskie są specjalnymi konstrukcjami wykorzystywanymi w przemyśle lakierniczym. W zależności od modelu umożliwiają malowanie elementów ułożonych płytowo bądź ażurowo. W swej budowie posiadają jedno lub wielostopniowe systemy filtracji. Gwarantuje to czystość i bezpieczeństwo w czasie wykonywania pracy i znacząco poprawia korzystanie.

Kabiny lakiernicze serii MINI dedykowane są dla klientów u których proces malowania nie jest procesem ciągłym. W ropsesach tych zużycie farby waha się w ilości kilku litrów dziennie. Głownie odbiorcy to: małe warsztaty produkcyjnę, mieszalnie lakierów, laboratoria.

Ściany lakiernicze serii SLA dedykowane są dla klientów którzy potrzebują specjalnych warunków malowania. Kabina malarska SLA wyposażona jest dodatkowo w odciąg stołu roboczego. Ma to znaczenie w przypadku malowania cięższych elementów których obracanie podczas malowania jest kłopotliwe. W tym przypadku malowanie można prowadzić również z góry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *