Kompleksowe ściany malarskie są specjalnymi konstrukcjami wykorzystywanymi w przemyśle lakierniczym. W zależności od modelu umożliwiają malowanie elementów ułożonych płytowo bądź ażurowo. W swej budowie posiadają jedno lub wielostopniowe systemy filtracji. Gwarantuje to czystość i bezpieczeństwo w czasie wykonywania pracy i znacząco poprawia korzystanie.

Zasada działania filtra w ścianach malarskich

Podstawowym wyposażeniem każdej ściany malarskiej jest filtr. Odpowiada za komfort i bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Podczas  malowania i lakierowania do powietrza przedostają się cząsteczki farb i lakierów. Dzięki wbudowanym w ściany lakiernicze odciągom powietrze z dodatkiem mgły lakierniczej przepływa przez filtry pozostawiając na nich zanieczyszczenia.

Mobilne ściany malarskie mają większe możliwości

Ściana malarska w wersji mobilnej coraz częściej spotykana jest na rynku. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że urządzenie jest elastyczne i zawsze może zostać łatwo przetransportowane do innego miejsca. Dodatkowym atutem jest to, że tego typu ściana lakiernicza może również działać jako stacjonarne.

Sprawdź nasze oferty ścian, kabin lakierniczych i na maszyny do malowania i obróbki. Możemy zagwarantować najwyższą jakość produktów, których cena jest bardzo atrakcyjna. Wybierz zaufanego partnera, jakim jest Agencja Anticorr.
Szczegółową specyfikację techniczną (wysokość, szerokość, długość, wydajność, średnicę kanału i inne parametry) przestawiamy w ofercie

Ściany lakiernicze 1
Ściany lakiernicze 2
Ściany lakiernicze 3