Strona główna O FIRMIE

O FIRMIE

Mamy przyjemność ogłosić, że Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o. została nagrodzona w ogólnopolskim rankingu Gazele Biznesu. Gala wręczenia nagród odbyła się już po raz czternasty. Wyróżnione zostały te firmy, które wykazały najbardziej dynamiczny rozwój. W rankingu wzięto pod uwagę wyniki finansowe z ostatnich trzech lat. Ocena firm odbywa się w sposób obiektywny i obejmuje małe i średnie przedsiębiorstwa w całej Polsce.

   

 

DOŚWIADCZENIE

Kadra Agencji Anticorr to zarówno fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodzi specjaliści utrzymujący kontakty z klientami i służący pomocą w rozwiązywaniu technicznych problemów. Nasi pracownicy prowadzą szkolenia, sympozja i prezentacje, a także nieustannie poszerzają własną wiedzę na temat nowych technologii. Dzięki temu mogą unowocześniać dostarczane urządzenia i dostosowywać ich parametry do indywidualnych wymagań klientów.

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń kontrolno-pomiarowych przeznaczonych do stosowania w laboratoriach lub w terenie. 
   

 

MISJA 

Misją Agencji Anticorr jest kompleksowe zaopatrywanie firm zajmujących się pracami antykorozyjnymi i remontowymi, badaniami laboratoryjnymi i pracą naukowo-badawczą w nowoczesne technologie oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy. Jednocześnie Agencja Anticorr realizuje cele wspierające, takie jak fachowe doradztwo techniczne, usługi konsultingowe, serwis, modernizacja i naprawy sprzętu technicznego.

Naszą misję realizujemy poprzez:

  •    sprzedaż maszyn, urządzeń, części zamiennych;
  •    naprawę maszyn i urządzeń;
  •    doradztwo techniczne;
  •    usługi montażowe, uruchamianie i serwis urządzeń kontrolno-pomiarowych;
  •    szkolenia w zakresie użytkowania maszyn i urządzeń;
  •    szkolenia dotyczące wdrażania nowych technologii;
  •    organizowanie prezentacji i pokazów oferowanych przez nas produktów

SPOSÓB DZIAŁANIA

Zasadą Agencji Anticorr jest szybkie dotarcie do klienta, dlatego przedstawiciele naszej firmy posiadają uprawnienia do reprezentowania Agencji na wybranych obszarach w całym kraju. Biuro w Gdańsku koordynuje działania i zapewnia obsługę logistyczną, formalną, a także pomoc merytoryczną. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem sprzętu kontrolno-pomiarowego uznanych na rynku międzynarodowych firm: ElektroPhysik, DeFelsko, TQC i in.

OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA

Agencja Anticorr jest dostawcą urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, malowania, metalizacji i kontroli procesu. Dostarczamy też śrut kulisty i ostrokrawędziowy. Współpracujemy z najlepszymi w branży: WIWA, CLEMCO, OSU-HESSLER, TQC, DeFelsko, ElektroPhysik.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.anticorr.com.pl

Wiele spośród oferowanych przez nas produktów można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego: www.sklep.anticorr.pl