image


 • Dane techniczne
 • Numer katalogowy
  TI DC 7100
 • Producent
  TQC Sheen
 • Zgodny z normą
  ISO 8502-4, ASTM D3276, BS 7079
 • Parametry
 • Temperatura pracy
  od -20°C do 60°C
 • Wymiary
  195x75x35 mm
 • Waga
  300 g (łącznie z bateriami)
 • Zasilanie
  3 x AA 1,5

Dewcheck 4 (ISO 8502-4)

Przechodzę do sklepu
Produkt ten jest dostępny w sklepie internetowym
Proszę o wycenę


Dewcheck 4 to niezwykle wszechstronne urządzenie do pomiaru i rejestracji parametrów klimatycznych podczas prac malarskich. Ten łatwy w użyciu i trwały przyrząd mierzy temperaturę powietrza, temperaturę podłoża, wilgotność i punkt rosy oraz kalkuluje różnicę pomiędzy temperaturą powierzchni a punktem rosy, wskazując optymalne warunki klimatyczne do malowania. Wszystkie parametry, wliczając czas i datę, są przechowywane w pamięci i mogą być analizowane w mierniku lub przesłane do komputera.

 

Co wyróżnia miernik Dewcheck 4?

Dwa tryby odczytów
Miernik Dewcheck 4 umożliwia przeprowadzenie pomiarów zarówno w tradycyjny sposób - gdy urządzenie jest na bieżąco obsługiwane przez operatora, jak i trybie pracy ciągłej - gdy obecność operatora nie jest konieczna. Wówczas instrument dokonuje pomiarów zgodnie z wprowadzonymi ustawieniami w interwałach lub trybie ciągłym.

Specjalny system dokujący
Mierniki Dewcheck 4 mogą być wyposażone w specjalny system dokujący, który pozwala na łatwe przymocowanie urządzenia do mierzonej powierzchni. Element łączący jest przytwierdzany do tylnej części miernika za pomocą magnesów i zapewnia dokładne przyleganie urządzenia do ferromagnetycznego podłoża. Specjalna sonda mierzy temperaturę powierzchni magnetycznej i gwarantuje uzyskanie poprawnego odczytu.

Pamięć i transfer danych
Mierniki Dewcheck 4 pozwalają na zapisanie 6000 zestawów danych w trybie ręcznym i 12000 zestawów danych w trybie pracy ciągłej (lub w interwałach) w 8 seriach.  Dane można przesłać do komputera za pomocą kabla USB.

  

Dewcheck 4 łatwo się przystosowuje do elektronicznego rejestratora danych z opcjonalną jednostką dokującą. Ergonomiczny miernik dostarczony jest w futerale razem z certyfikatem kalibracji.

Strona producenta:
www.dewcheck.nl

 

Parametry techniczne znajdują się w załączonych plikach oraz tutaj.

 


 


Jesteś w podstronie: Dewcheck 4 (ISO 8502-4)